04. 03. 2019
(72/178)

Rozhodnite o 2% zo svojich zaplatených daní!

V roku 2019 oslávime už 20 rokov, počas ktorých sme realizovali desiatky, priam stovku, úspešných projektov a aktivít v národných i medzinárodných súvislostiach. V našich aktivitách nemáme v pláne poľaviť!

Už v tieto dni pripravujeme 11. ročník Roma Spirit, na ktorom oceníme snahu a aktivity tých, ktorí prinášajú reálne výsledky a vytvárajú atmosféru spolužitia Rómov a nerómov založenú na vzájomnom rešpekte a úcte. Pozornosť medzinárodného publika upriamime na nasledovaniahodné príklady integrácie Rómov v Európe počas 2. ročníka European Roma Spirit Award 2019 vo Viedni a do tých najodľahlejších kútov Slovenska vycestujeme s Kinom na cestách.

      

Naše viac ako 15 ročné úsilie zlepšovať zdravie Rómov na Slovensku vyústilo do Národného projektu Zdravé komunity. Naďalej pokračujeme v rozširovaní siete rómskych mediátorov na Slovensku a v podpore a v rozvíjaní zdravotnej mediácie v Európe.

Všetky naše projekty a aktivity však môžeme realizovať iba vďaka dôvere a podpore partnerov a sponzorov. Prijatý podiel (2% alebo 3 %) z Vašich zaplatených daní sú dôležitým predpokladom udržateľnosti a rozvoja nášho úsilia.

Vítame všetkých, ktorí majú chuť sa k nám pripojiť, či podporiť nás. Pomôcť nám môžete aj tak, že budete šíriť našu výzvu aj medzi Vašimi priateľmi a známymi.

Ďakujeme, že zvážite možnosť poukázať 2% (3%) práve Asociácii pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC). Ako poďakovanie za prejavenú dôveru, ak sa nám rozhodne poukázať 2% (3%) zo svojich zaplatených daní, získate pozvánku na galavečer slávnostného odovzdávania ocenení 11. ročníka Roma Spirit 2019.

Neváhajte nás kontaktovať. Radi vám zodpovieme vaše otázky, či pomôžeme s asignáciou.

Vážime si a ďakujeme za Vašu podporu a dôveru, je pre nás dôležitá!