15. 06. 2015
(25/178)

Ako nominovať na ocenenie Roma Spirit?

Vážení priaznivci Roma Spirit,

ďakujeme za vašu priazeň projektu Roma Spirit. Teší nás, že opäť po roku je tu čas poďakovať sa výnimočným ľuďom, tímom a organizáciám za ich čas, prácu a aktivity, ktorými prispievajú k zlepšeniu situácie Rómov na Slovensku.
Ocenenie Roma Spirit odovzdáme už po siedmykrát. Veríme, že aj vďaka vašim zmysluplným aktivitám a nomináciám, do tých správnych rúk.
Poznáte organizáciu, ktorá robí aktivity a projekty pre rómske deti a mládež? Alebo inak pomáha rómskej komunite?
Poznáte podnikateľa/podnikateľku alebo firmu, ktorí podporujú rozvoj rómskej komunity?
Ste obyvateľ, zastupujete alebo poznáte obec alebo mesto, ktoré dosahujú výsledky pri realizácii projektov zameraných na podporu rozvoja a zlepšovanie podmienok rómskej komunity?
Poznáte starostu/starostku, doktora, doktorku, zdravotnú sestru, učiteľa/učiteľku, riaditeľa/riaditeľku školy, farára, občianskeho aktivistu/aktivistku,  alebo inú osobnosť, ktorej záleží a dlhodobo sa stará o rozvoj komunity?
Robíte novinársku prácu, alebo poznáte novinára/novinárku alebo redaktora/redaktorku, ktorý informuje pravdivo? Páči sa vám program alebo relácia v rozhlase, či televízii, ktorá prispieva k šíreniu vzájomnej tolerancie? Čítali ste dobrý článok alebo videli reportáž?
Viete o čine, ktorý zachránil život alebo niekomu pomohol život zmeniť? Viete o anjelskom čine?

Neváhajte sa prihlásiť, alebo nominujte všetkých, ktorí si ocenenie Roma Spirit 2015 zaslúžia! Uzávierka nominácií je 20. augusta 2015.

Prihlášku s nomináciami posielajte online alebo na adresu:

Asociácia pre kultúru vzdelávanie a komunikáciu
Roma Spirit
Šafárikovo nám. 2
81102 Bratislava

Tešíme sa na vaše nominácie!