11. 10. 2018
(63/174)

Podporte Roma Spirit 2018 – spustili sme crowfundingovú kampaň!

Vyzdvihovať a oceňovať reálne a úspešné projekty v oblasti zlepšovania životných podmienok Rómov považujeme za extrémne dôležité. Podporujeme aktivity a výnimočné osobnosti a vďaka informačnej kampani v médiách šírime toleranciu a porozumenie. Kampaň minulého ročníka mala celkový zásah viac ako 1,6 milióna obyvateľov.

Darí sa nám to najmä vďaka systematickej podpore osvietených partnerov a sponzorov. Deväť ročníkov Roma Spirit sa uskutočnilo iba vďaka spolupracujúcim partnerom, Prípravnému výboru Roma Spirit a usilovnému tímu Asociácie. Ďakujeme za dlhoročnú podporu Slovenským elektrárňam, Rádiu Expres, Hurricane, Zastupiteľstvu Európskej komisie na Slovensku a mnohým ďalším. Každoročne sa realizuje Roma Spirit vďaka finančnej podpore Ministerstva kultúry SR.

Rozpočet jubilejného 10. ročníka Roma Spirit 2018 obsahuje množstvo položiek, ktoré súvisia s prípravou a organizáciou galavečera. Žial, nie všetky potrebné náklady vieme pokryť z financií od partnerov.

Obraciame sa preto na vás všetkých! Podporte galavečer Roma Spirit 2018, pomôžte nám šíriť odkaz tolerancie a ľudskosti!

Vopred ďakujeme a vážime si Vašu pomoc a podporu!

Link na podporu:

https://www.startlab.sk/projekty/593-10-vyrocie-roma-spirit-2018/