30. 11. 2021
(120/176)

Giving Tuesday – sviatok štedrosti a darovania.

Tento rok pripadá sviatok štedrosti na dnes, utorok 30. novembra. Ďakujeme Vám,že ste ku nám štedrí počas celého roka. Vďaka Vašej podpore sa nám darí už dvadsaťdva rokov realizovať aktivity a projekty, ktoré pomáhajú tým najzraniteľnejším a najohrozenejším z nás. Radi sa s vami stretávame na výstavách, či podujatiach, ale i bojujeme za to, aby sa nám všetkým lepšie žilo.

Ďakujeme, že dnes, na Svetový deň štedrosti a darovania, sa i Vy zapojíte a obdarujete niekoho, či podporíte jeho aktivity. Máme nádej, že podporíte nás, našich asistentov a naše spoločné úsile.

 

Poznáte naše babice? Pravidelne, v rámci projektu Misia1000, pomáhajú tehotným ženám a detičkám, ktoré sa narodili do neľahkej situácie, spolupracujú s nemocnicou a vďaka pravidelnému vzdelávaniu menia aj svoje vlastné životy k lepšiemu.

Link na video o činnosti babíc nájdete TU.

 

Ďakujeme za Vaše dary, malé aj veľké, jednorázové aj pravidelné. Vďaka vašej podpore budú môcť naše asistentky a asistenti i naďalej pomáhať v teréne, priamo v komunitách a rodinách, kde ich pomoc potrebujú. Kým sa v novom roku uvidíme na niektorom z chystaných podujatí, môžeme sa spoločne potešiť už 13. ročníkom Roma Spirit, ktorý 8. decembra 2021 o 20.10 vysiela RTVS na Dvojke.

Vašu podporu môžete darovať cez portál Darujme.sk, prípadne nás podporiť môžete aj iným spôsobom. Viac o tom sa dočítate TU. Radi Vám zodpovieme otázky, neváhajte sa na nás obrátiť: office@acec.sk

Ďakujeme za Vaše dary, malé aj veľké, jednorázové aj pravidelné. Vážime si Vašej spolupráce, podpory i finančných darov!

 

CHEM PODPORIŤ ACEC