Ďakujeme, že zvažujete možnosť podporiť naše úsilie!

Všetky naše projekty sa uskutočnili a môžu sa uskutočňovať iba vďaka podpore sponzorov, spolupracujúcim partnerom, poradnému výboru a usilovnému tímu Asociácie.

Ak máte  i Vy chuť podporiť naše aktivity a projekty, môžete tak urobiť prostredníctvom finančného alebo sponzorského daru, partnerskou participáciou, asignáciou dane, či inou formou partnerstva a podpory.

Ak by ste sa radi dozvedeli o nás a našich jedinečných programoch a projektoch viac informácií, neváhajte nás kontaktovať:

Asociácia pre kultúru vzdelávanie a komunikáciu (ACEC)
Hurbanovo námestie 2
811 03 Bratislava
office@acec.sk
00421 948 108 730

Ďakujeme za prejavenú dôveru. Veríme, že aj Vaša podpora prinesie nové priateľstvá, silné emócie i úsmev, vďaka ktorým sa svet stane o čosi lepšie miesto pre život!


AKO NÁS MÔŽETE PODPORIŤ:


1. Priamym vkladom na samostatný účet

Bankové spojenie: Tatra Banka, a. s.

SWIFT kód:         TATRSKBX

Číslo účtu v IBAN formáte: SK03 1100 0000 0029 2883 5813

2. Partnerskou spoluprácou dobrovoľníkov a podnikateľských subjektov v rôznych oblastiach

Úprimne si vážime našich parnterov a dlhodobo úspešné spolupráce. Ďakujeme, že sa podujali s nami vykročiť na nové neprebádané územia a nebáli sa otvoriť ani chúlostivé témy.

Vítame nové partnerstvá a podporu, ktorá nám umožní zachovať kontinuitu a pokračovať v dlhodobo realizovaných projektoch, ale tie, vďaka ktorým sa môžeme pustiť do nových aktivít.

Ktoré si vyberiete Vy?

3. Asignáciou časti dane fyzickej alebo právnickej osoby

Poukážte 2% (3%) z Vašich uhradených daní na projekty Asociácie. Podporte napríklad projekt Roma Spirit, ktorý podporuje a oceňuje osobnosti a organizácie a ich aktivity zamerané na podporu integrácie rómskej menšiny do spoločnosti a na zlepšenie jej životnej situácie, ktoré prinášajú reálne výsledky.

Viac informácií ako poukázať 2% z dane nájdete TU. Kontaktujte nás mailom office@acec.sk alebo telefonicky 0948108730. Radi Vám poradíme a pomôžeme ako na to!

Vincent Van Gogh: “Veľké veci nevznikajú z náhleho impulzu, ale z množstva malých vecí pospájaných dohromady.”

 

ĎAKUJEME, ŽE STE SA ROZHODLI PODPORIŤ NÁS!