Ďakujeme, že zvážite možnosť podporiť naše úsilie.

Všetky naše projekty sa uskutočnili a môžu sa uskutočňovať iba vďaka tímu Asociácie, poradnému výboru, spolupracujúcim partnerom a podpore sponzorov.

 

Ako nás môžete podporiť:

1. PRIAMYM VKLADOM NA SAMOSTATNÝ ÚČET

Bankové spojenie: Tatra Banka, a. s.

SWIFT kód: TATRSKBX

Číslo účtu v IBAN formáte: SK03 1100 0000 0029 2883 5813

2. PARTNERSKOU SPOLUPRÁCOU DOBROVOĽNÍKOV A PODNIKAŤEĽSKÝCH SUBJEKTOV V RÔZNYCH OBLASTIACH

Ak by ste sa radi dozvedeli viac informácií o Asociácii pre kultúru, vzdelávanie a komunikáciu (ACEC) a našich jedinečných programoch a projektoch, neváhajte nás kontaktovať:

Asociácia pre kultúru vzdelávanie a komunikáciu (ACEC)
Šafárikovo námestie 2
811 02 Bratislava
Slovenská republika
www.acec.sk
office@acec.sk

3. ASIGNÁCIOU ČASTI DANE FYZICKEJ ALEBO PRÁVNICKEJ OSOBY

Vincent Van Gogh: “Veľké veci nevznikajú z náhleho impulzu, ale z množstva malých vecí pospájaných dohromady.”

Rozhodnite o 2% zo svojich daní!

Aj Vy prispejte na dobrú vec! Poukážte 2% (3%) na projekt Roma Spirit a podporte projekt, ktorý podporuje a oceňuje osobnosti a organizácie a ich aktivity zamerané na podporu integrácie rómskej menšiny do spoločnosti a na zlepšenie jej životnej situácie, ktoré prinášajú reálne výsledky.

Poukážte 2% (3%) z Vašich uhradených daní za rok 2016 občianskemu združeniu Rotta, našej spolupracujúcej partnerskej organizácii, ku ktorej máme dôveru a všetky pripísané prostriedky budú použité výhradne na realizáciu Roma Spirit 2017.

Požiadajte zamestnávateľa, aby vo Vašom daňovom priznaní označil možnosť poukázať 2% zo zaplatenej dane v prospech prijímateľa:

Rotta o.z.
Sokolská 18
811 04 Bratislava

office@acec.sk
IČO: 45 779 015
Právna forma: občianske združenie

Viac informácií ako poukázať 2% z dane nájdete TU. Kontaktujte nás mailom office@acec.sk alebo telefonicky 0948108730. Radi Vám poradíme a pomôžeme ako na to!

Ako poďakovanie za prejavenú dôveru, ak sa rozhodne poukázať 2% zo svojich zaplatených daní nám, dostane od nás 2 VIP vstupy na 9. ročník slávnostného oceňovania Roma Spirit 2017.

Ďakujeme, že ste sa rozhodli podporiť nás!